Sms Hub - Twój vortal SMS
Zarejestruj się
to nic nie kosztuje,
a wiele zyskujesz!
OkMarket - pomagamy spełniać pragnienia ... Bramka Sms
teraz na Twojej
stronie WWW!
 
Katalog sms to gotowe sms na wszystkie okazje. Specjalnie wyselekcjonowany zbiór, który cały czas jest uzupełniany specjalnie dla Ciebie, aby znalezione tutaj teksty sms sprawiły radość Twoim przyjaciołom i rodzinie. Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź bliskiej Ci osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy, znajdziesz także smsy zawierające życzenia urodzinowe dla bliskich Ci jubilatów i życzenia imieninowe dla wszelkiej maści solenizantów. Nie zapomnieliśmy także o tych dla których najważniejsza jest tradycja - nic nie sprawia radości tak wielkiej jak życzenia świąteczne w bożonarodzeniowy wieczór. Podniosą się za chwile głosy w odwiecznej dyskusji nad wyższością Świąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem - mamy także coś dla tych, którzy wolą otrzymać życzenia wielkanocne. Nie można zapominać o zakochanych przepełnionych radością z dobrze ulokowanych uczuć - specjalnie dla was miłosne smsy, a dla tych, którzy lubują się w puszczaniu w niepamięć kolejnych dobrze przeżytych 365 dni mamy życzenia sylwestrowe. Wspomniane powyżej to nie wszystkie kategorie sms, które znajdziesz u nas ... ale o tym najlepiej przekonaj się sam.

Login  
Hasło  

Zapomniałem hasła Rejestracja

  FAQ
  Program Partnerski
  Pluginy
  Kontakt
  fotki

  ogłoszenia towarzyskie

  gry


Śmieszne
Miłosne
Seksualne
O Alkoholu
Komunikaty
Obraźliwe
O Kobietach
Zagadki
Bin Laden
Miłosne
Śmieszne
Tęsknota
Pozdrowienia
Życzenia
Wielkanocne
Świąteczne
Sylwestrowe
Osiemnastkowe
Urodzinowe
Imieninowe
Ślubne
Okolicznościowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Dzień ojca
Dzień babci
Dzień dziadka
Dzień dziecka
Dzień chłopaka
Złote Myśli
O Przyjaźni
Na dobranoc
Na dzień dobry
Jubileuszowe
Narodziny dziecka
Toasty

Życzenia świąteczne sms

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Kolorowych bombeczek, dużo aniołków i gwiazdeczek, słodkiego lenistwa i wielkiego oddechu od codziennego pośpiechu życzy...
  Wyślij  Magia Świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojne rozmowy z bliskimi, zaspany budzik, rozleniwiony telefon i śnieg, który nie jest utrapieniem... Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy...
  Wyślij  

Merry Chrystmas Chrystmas Merry były sobie renifery. Mają bardzo śmieszne minki bo urwały się z choinki. Spadły w cichy, cipły kąt życząc Ci WESOŁYCH ŚWIĄT!
  Wyślij  

W mieście Betlejem Zbawiciel się rodzi, niech się Wam mili najlepiej powodzi. Niech Wam służy szczęście o każdej godzinie i niech Was dobrego nic w życiu nie minie.
  Wyślij  

W wigilijną noc, przy blasku świec melodia kolęd płynie w mrok! Niech Wam przyniesie radość i moc, i wiele szczęścia na Nowy Rok!!!
  Wyślij  Bramka Sms
Gotowe SMS
Dzwonki
Simlock Nokia
      Copyright © 2002-2006 Sms Hub