Sms Hub - Twój vortal SMS
Zarejestruj się
to nic nie kosztuje,
a wiele zyskujesz!
OkMarket - pomagamy spełniać pragnienia ... Bramka Sms
teraz na Twojej
stronie WWW!
 
Katalog sms to gotowe sms na wszystkie okazje. Specjalnie wyselekcjonowany zbiór, który cały czas jest uzupełniany specjalnie dla Ciebie, aby znalezione tutaj teksty sms sprawiły radość Twoim przyjaciołom i rodzinie. Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź bliskiej Ci osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy, znajdziesz także smsy zawierające życzenia urodzinowe dla bliskich Ci jubilatów i życzenia imieninowe dla wszelkiej maści solenizantów. Nie zapomnieliśmy także o tych dla których najważniejsza jest tradycja - nic nie sprawia radości tak wielkiej jak życzenia świąteczne w bożonarodzeniowy wieczór. Podniosą się za chwile głosy w odwiecznej dyskusji nad wyższością Świąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem - mamy także coś dla tych, którzy wolą otrzymać życzenia wielkanocne. Nie można zapominać o zakochanych przepełnionych radością z dobrze ulokowanych uczuć - specjalnie dla was miłosne smsy, a dla tych, którzy lubują się w puszczaniu w niepamięć kolejnych dobrze przeżytych 365 dni mamy życzenia sylwestrowe. Wspomniane powyżej to nie wszystkie kategorie sms, które znajdziesz u nas ... ale o tym najlepiej przekonaj się sam.

Login  
Hasło  

Zapomniałem hasła Rejestracja

  FAQ
  Program Partnerski
  Pluginy
  Kontakt
  fotki

  ogłoszenia towarzyskie

  gry


Śmieszne
Miłosne
Seksualne
O Alkoholu
Komunikaty
Obraźliwe
O Kobietach
Zagadki
Bin Laden
Miłosne
Śmieszne
Tęsknota
Pozdrowienia
Życzenia
Wielkanocne
Świąteczne
Sylwestrowe
Osiemnastkowe
Urodzinowe
Imieninowe
Ślubne
Okolicznościowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Dzień ojca
Dzień babci
Dzień dziadka
Dzień dziecka
Dzień chłopaka
Złote Myśli
O Przyjaźni
Na dobranoc
Na dzień dobry
Jubileuszowe
Narodziny dziecka
Toasty

Życzenia świąteczne sms

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Już Mikołaj grzeje sanie. Czego pragniesz niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi, Święty Dziadek może spełnić. Pięknych i radosnych chwil życzy...
  Wyślij  Pada śnieg, suną sanki - jest renifer i bałwanki... śnieżki z nieba spadają, życzenia zdrowych świąt składają. Niech te święta będą wyjątkowe, a prezenty odlotowe.
  Wyślij  

100 choinek w lesie, prezętow ile mikolaj uniesie, balwana ze sniegu i mniej zycia w biegu, zabawy do rana i w lampkach szampana..
  Wyślij  

Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, Dużo bąbelków w szampanie, Kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!
  Wyślij  

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie, niech cię aniołek ode mnie uściśnie i przekaże serdeczne życzenia: WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!
  Wyślij  

Gdy na dachu parkuje renifer, koledy mruczy kaloryfer, gdy choinka zdobi najwazniejszy kat, zycze Ci radosnych, cieplych i spokojnych Swiat!
  Wyślij  

Gdy nadejdzie dzień Wigilii i opłatek weźmiesz w ręce chociaż jestem gdzieś w oddali z Tobą będzie moje serce.
  Wyślij  

Gdy w mroku światłem świecy rozjaśnionym wieczerza już czeka na orbusa bieli - wszystkim Wam tak mi bliskim, chociaż oddalonym - ślę myśl moją z prośbą, byście ją przyjęli i jak opłatek ze mną dzielić chcieli.
  Wyślij  

I zaśpiewaj, zakolęduj nam kolędą, że najbliżsi zawsze blisko przy nas będą, że nikogo nie zabraknie przy tym stole, przy kolędzie najpiękniejszej z wszystkich kolęd.
  Wyślij  

Ja jestem zima i mam prezent dla Ciebie. W prezencie na Swieta przynosze Ci szczescie, a na Nowy Rok przynosze Ci radosc, szczescie i duzo rzeczy wymarzonych.
  Wyślij  

Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem. Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce, że może przyjąć nowo narodzoną miłość... do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja, a miłość przyjdzie sama... Radosnych Świąt!
  Wyślij  

Kasy Kulczyka, Fury Rydzyka, Mocy Pudziana, Chaty Beckhama, Humoru od rana, Cholesterolu w normie, Świętowania Nowego Roku w dobrej formie, Życzy...
  Wyślij  Bramka Sms
Gotowe SMS
Dzwonki
Simlock Nokia
      Copyright © 2002-2006 Sms Hub